Přihlášení na školení

Personální školení

MODERNÍ TRENDY KOREKTIVNÍ DERMATOLOGIE OBLIČEJE A CELÉHO TĚLA
KOMBINACE BIO-MEYISUN A DERMÁLNÍ VÝPLNĚ

Pořádáme personální školení na aplikaci Biodermálních nití BIO – MEYISUN v problematických partiích, s maximálním počtem 5 účastníků.

Školení probíhá s vlastním modelem, který přijde s Vámi. Poplatek za školení činí 7000 Kč za osobu. Pokud si zakoupíte zboží v den školení, kterého se účastníte, bude Vám tato částka 7000 Kč odečtena z celkového nákupu zboží BIO – MEYISUN.

Pro účast na školení, které kombinuje používání dermálních nití společně s dermálními výplněmi, je nutné předchozí absolvování samostatného školení na dermální nitě i na dermální výplně.

Školení probíhá od 10,00 hod. – 14,00 hod., ale lze si domluvit i individuální termín. Školení probíhá v prostorách firmy A care a.s., které je pro tyto příležitosti plně vybavené.

Místo konání: A care a.s., Nikoly Vapcarova 3274/2, Praha 4

TERMÍNY ŠKOLENÍ:

V případě dotazů kontaktujte: Mgr. Ilona Baxantová, e-mail: ilona.baxantova@acare.cz , telefon: +420 602 227 798

Již není možné se objednat. K dispozici není žádný volný termín

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.