Hradecké Holice Petra Zelenky

Už jste někdy běželi závod z určitého města v jiném městě? Náš Péťa ano. Holický Gladiator Race se kvůli nastalé situaci konal v Hradci Králové. Počasí se rozhodlo, že bude celý den všem běžcům ztrpčovat závod. Lilo jako z konve, ale žádný ze závodníků se tím nenechal rozhodit. Náš Péťa běžel statečně. Na balanční překážce uklouzl, a tak musel jít na hendikep.

Gladiator Race Holice v Hradci Králové 20. 6. 2020 – 4. místo

 

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.