Petr Zelenka opět vybojoval zlato

Znovu po roce mohly závodit i děti v sérii Excalibur Race v prostoru bývalého černouhelného dolu Mayrau.

Trasa opět obsahovala nejen klasické překážky, ale závodníci si na trati užili i vybavení, které se používalo při těžbě uhlí. 

Náš Péťa se krátce po startu probojoval do vedení a celý zbytek závodu už se o něj nenechal nikým připravit, i přesto že běžel v nejstarší kategorii, kde běžely i o tři roky starší děti. Po právu si tak vysloužil zlatou medaili.

Excalibur Race Zimní Mayrau 15. 2. 2020 – 1. místo

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.