Petr Zelenka v Českém ráji

Naposledy zavítal závod Gladiator Race ke Komárenskému rybníku.

Nádherné prostředí Českého ráje si účastníci opravdu užili.

Zajímavým zpestřením pro závodníky bylo umístění ručkovací překážky Monkey business přímo nad hladinu  rybníka. Samozřejmě to nebyla jediná vodní překážka.

Náš svěřenec Péťa si závod moc užil a tentokrát skončil na čtvrtém místě 9 s za vítězem.

 

Gladiator Race Český ráj 14. 9. 2019 – 4. místo

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.