Petr Zelenka znovu na Vysočině

Podruhé zavítal náš Péťa do obce Milovy, aby si zaběhl závod ze série Běhej lesy.

Počasí bylo proměnlivé, ale závodníkům to náladu nezkazilo.

Trochu nešťastným tahem organizátorů, bylo sloučení startu dvou posledních kategorií, kde spolu běžely děti ve věku 11 – 14 let.

Děti tudíž nevěděly, s kým ve skutečnosti soupeří.

Našemu Péťovi se podařilo vybojovat třetí místo.

Běhej lesy Vysočina 26. 6. 2021 – 3. místo

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.