Petr Zelenka znovu závodí

Kde jinde by se mohl konat Koudelníkův závod než v Kutné Hoře.

Vůbec první ročník tohoto dětského překážkového závodu se konal první víkend v září na kutnohorském atletickém stadionu.

Počasí závodníky zkoušelo – nemohlo se stále rozhodnout, zda je ještě léto nebo zda již nastal podzim.

Našeho svěřence Péťu čekala trať dlouhá 2,7 km a 23 překážek.

Po dvouměsíční pauze se stále ještě dostává do formy, ale i tak doběhl na krásném čtvrtém místě.

Ze závodu byl nadšený a už teď doufá, že si za rok tento závod bude moci zaběhnout znovu.

Koudelníkův závod Kutná Hora 6. 9. 2020 – 4. místo  

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.