Zablácený Petr Zelenka vyhrává Gladiator Race

Závod Gladiator Race na tankodromu v Milovicích je známý především díky svému bahnu, které závodníkům doslova obalí nejen boty, ale obalí i je samotné. Toto bahno, které se navíc velmi špatně umývá, mají závodníci opravdu až za ušima. Velmi chladné počasí zapříčinilo změnu dětské tratě, ze které ubylo pár vodních a blátivých překážek. A i tak díky těm, které zůstaly, doběhli všichni závodníci jako „bláťáci“. Mazlavé bláto ale v žádném případě nerozhodilo našeho svěřence Péťu, který znovu zaběhl nejrychlejší čas ze všech dětí na trati 1 km+. Zajistil si tak první místo na stupních vítězů.

Gladiator Race Milovice 5. 5. 2019 – 1. místo

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.