Spotřební materiál

Novatex

Produkty Novatex jsou netkané textilie pro hostely, ubytovny, restaurace, kosmetické zařízení a zdravotnictví. Více informací naleznete v sekci Novatex »

Vybíráme z nabídky Nyce Legs:

Nyce Legs

Nyce Legs je sprej (240 ml) obsahující ""silonky."" Snadno se aplikuje a rychle zasychá. Tento nový módní doplněk lze koupit ve světlé, střední a béžové barvě. Jakou barvu si, podle nálady, vyberete je na Vás, ale ručíme za to, že Vám určitě ““sedne.““ Podle výrobce jsou tyto punčochy vhodné pro každou příležitost, od běžných až po ty výjimečné. Nestírají se, ani nedělají oka či šmouhy. Dokonce ani pokud se pohybujete v dešti nebo Vás přítel škádlí cákáním vody ze zahradního bazénu. Také se, v horkém létě, nemusíte obávat, že by Vám v pot poškodil toto úžasné, pohodlné a moderní krytí nohou. Více informací »

 

Vybíráme z nabídky Nyce Legs:

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.